Serwer TysonMT2

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-01-15 15:40:41

[HA]Klapen

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 4
Punktów :   

Składamy podania na GM!

Wzór

Wiek: 17
Nick w grze: trtrrtr
Doświadczenie: 2lata metin 5 serwerów
Co możesz dać,pomóc serwerowi.: Pomoge z ogranieciem ludzi.
Skąd jesteś: Warszawa
Płeć: Chłopak
Opisz coś o sobie (minimum 5 zdań): ..........


Odp na pytanie

3+5x4=?

Offline

 

#2 2012-01-15 16:03:05

Modeleczek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

Wiek: 16
Nick w grze: Modeleczek
Doświadczenie:Staż na metinie mam około 3 Lat.Miałem swoje 2 Pywatne serwery.
Co możesz dać,pomóc serwerowi.: Mogę utworzyc forum które bedzię przyciągało dużo ludzi oraz ogarnac graczy to znaczy.Graczy którzy lubią powyzywac itp siegnie kara sprawiedliwa.
Skąd jesteś: Pyrzyce
Płeć: Chłopak
Opisz coś o sobie (minimum 5 zdań):Nazywam się Mikołaj.Gram w metie około 3 lat może wiecej.Najwiecej czasu spedzam z rodzina.Nie nawidze graczy be kultury oraz ludzi ktorzy ich nasladuja to poprostu sa "napy"^^.
Nie wiem ile zdań napisac wiec napisałem tyle jeżeli chcecie wiecej odpowiedzi i wgl pisac na pw/gg 28871509



Odp na pytanie:

3+5x4=23


                             

  Pozdrawiam Modeleczek

Offline

 

#3 2012-01-15 17:32:55

Slin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

Wiek: 16
Nick w grze: Slim
Doświadczenie: Swoją przygodę z grą metin2 zacząłem około 5lat temu. Na początku trochę pograłem na Metin2 US, po wyjściu polskiej wersji zacząłem tam swoją karierę. Co do prywatnych serwerów. Posiadałem jeden własny prywatny serwer hamachi. Byłem gm na serwerze dedykowanym "XenoXmt2" oraz metin5-1 oraz na serwerze hamachi "FireMonyT2" który rok temu był prawdopodobnie najlepszym serwerem hamachi w Polsce
Co możesz dać,pomóc serwerowi.: Mogę pomóc naszemu [HA] w problemach serwerowych, tzn. jeżeli będzie jakiś problem będę w 100% chętnych do pomocy w ograniczeniu do gg lub skype. Stworzę nowy regulamin dotyczący gry. Będę również pilnował dyscypliny na serwerze, tzn. nie będę głupiutkim gm który będzie robił co sekundę eventy zuo, ox, turnieje pvp, oraz rozdawał eq i itemy. Każde głupie zachowanie będzie rozpatrywane przez mnie oraz w jak najszybszym terminie ss będzie wysyłany na pw do [HA]. Jeżeli serwer będzie w niedostatku i będzie brakowało mu graczy z wielką przyjemnością napiszę pw wszystkim graczom na zaprzyjaźnionych serwerach i w 100% znajdzie się tam jakiś gracz który umili sobie grę na serwerze TysonMT2.
Skąd jesteś: Płock
Płeć: Mężczyzna
Opisz coś o sobie (minimum 5 zdań): Nazywam się Jakub(Kuba) Bauman. Dlaczego podaję nazwisko? Nie widzę w tym nic złego Jak napisałem na początku gram w metina2 około 5lat. Przed komputerem w smutne, brzydkie dni oraz gdy nie mam co robić spędzam sporo czasu, nie weźcie mnie za jakiegoś no life ;3 Gdy tylko mam jakieś inne zajęcie oraz gdy muszę się zabrać za naukę, komputer jest na ostatnim miejscu. Uczęszczam do 3klasy 3LO w Płocku (połączone z gimnazjum). Moje główne zainteresowania to piłka siatkowa, nożna, jazda na bmx oraz "gra na komputerze". Na każdym serwerze metin2 grałem całkiem długo i zawsze znajdywałem tam sympatie oraz zawierałem nowe znajomości Ostatnim serwerem na którym grałem był metin5-2. Niestety przestałem grać z powodu niewyjaśnionego ;x

Odp na pytanie:

3+5x4=23

Ostatnio edytowany przez Slin (2012-01-16 12:43:09)

Offline

 

#4 2012-01-16 11:06:39

bodziec12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

Wiek: 16
Nick w grze: Jinno
Doświadczenie: Staż na metinie gram 5lat to wiem co i jak. Miałem swoje 4 Pywatne serwery.
Co możesz dać,pomóc serwerowi.: Ogarnac graczy to znaczy.Graczy którzy lubią powyzywac itp siegnie kara sprawiedliwa.
Skąd jesteś: Pawłowo ( nie daleko od Przasnysza)
Płeć: Chłopak
Opisz coś o sobie (minimum 5 zdań):Nazywam się Bogdan.
Gram w metie około 5 lat może wiecej.
Najwiecej czasu spedzam z metinem.
Nie nawidze graczy bez kultury oraz ludzi ktorzy ich nasladuja to poprostu sa "nooby".
Więcej zdań nie mam jak coś odpowiem w grze

Odp na pytanie:
3+5x4=23

Ostatnio edytowany przez bodziec12 (2012-01-16 11:11:51)

Offline

 

#5 2012-01-16 11:08:21

Pixel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

Postanowilem także napisać podanie na <GM'a> serwera TysonMT2

wiek: 16
Nick w grze : Pixel
Doswiadczenie : Hmmm no tutaj jest bardzo spore gram w metina od 5 lat grałem na serwerach polskich jak i prywatnych najwiekszym moim osiagnieciem na PL byl Wojownik 79 level Onyks, ale gralem wieloma postaciami : )
Na serwerach prywatnych gram od 2.5 roku . Posada GM'a nie bylaby mi obca :>
Mialem swoj serwer (takze hamachi), a takze bylem GM na dedyku FantastyAge
Co do komend i podstaw nie mam zadnego problemu tą posade opanowałem w pełni w ciagu kilku dni, a mam ją opanowana do teraz . : )
W Czym mogę pomoc serwerowi ?
Przede wszystkim z tzw. "ogarnięciem" całego serwa jak i graczy .
Mogę reklamować serwer, polecać znajomym, a także pomagac [HA] serwera.
Skąd jesteś ? Witnica, Okolice Gorzowa Wielkopolskiego
Plec: Chlopak
5 Zdan o sobie.
Hmmm co by sie tu rozpisywac... Nazywam sie Dawid, normalny chlopak, lubie grac w pilke nozną.
Gram w klubie na pozycji bramkarza :> Interesuje sie grafika komputerową, jak i grami MMO . : )
Lubie grac w metina iż sprawia mi to przyjemnosc. Lubię pomagac nowym graczom jak i tym ktorym cos sprawia problem . Mysle że nadam sie na tą posade . Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Pozdrawiam Dawid, Pixel : )

3+5x4= 23<lol2> : D

Offline

 

#6 2012-01-16 11:13:02

 TwisT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

Wiek : 16
Nick w grze : TwisT/ BleyLock teraz ) jak coś nie TwisT tylko BleyLock
Doświadczenie : 3 lata minimum.3 razy GM na serwerach. Przygodę z Metinem zacząłem na serwerze Monastyr gdyż tuż po tym zacząłem grać na s16. Serwandes. Tam nabiłem moją najlepszą postać.Potem zaczęła się gra na privach Pierwszy priv na jakim grałem to CSYT2 pewnie każdy słyszał o tym serwerze.
Co możesz dać / pomóc serwerowi : Serwerm chciałbym się zająć i dopilnować graczy jak i serwera. Organizować różne konkursy , eventy jak i zabawy. Mogę również dofinansować strone xxa.pl ponieważ wtedy strona lepiej by wyglądała:)
Skąd jesteś : Głogów
Płeć : Mężczyzna
Opisz coś o sobie min. 5 zdań : Nazywam się Eryk mam 16 lat i pochodzę z Głogowa na Dolnym Śląsku. Staram się być osobą ambitną i pomocniczą. Zawsze staram się pomagać w trudnych sytuacjach i w jakich kolwiek kryzysach przyjaciół. Jestem osobą miłą i koleżeńską. Interesuję się sportem a dokładniej piłką nożną jak i grami takimi jak Metin2 czy też CS. Kocham nasz naród dlatego staram się nie używać wulgaryzmów i pisać poprawną polszczyzną . Nie jest agresywny ale gdy ktoś mnie naprawdę zdenerwuję może coś w mnie wybuchnąć.

Odpowiedz na pytanie :

3+5x4=23

Ostatnio edytowany przez TwisT (2012-01-16 11:31:58)

Offline

 

#7 2012-01-16 11:19:58

damian

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

Wiek: 14
Nick w grze: Archeerqa
Doświadczenie: 5lat ,4 własne serwy, na pl-u 3 lata gm
Co możesz dać,pomóc serwerowi.: Pomoge z ogranieciem ludzi, organizacja eventów-konkursów, tworzenie klienta
Skąd jesteś: Okolice Krakowa
Płeć: Chłopak
Opisz coś o sobie (minimum 5 zdań):Jestem Damian mam 14lat i gram w Metka juz od 5 lat. Miałem 4 własne serwy w tym 2 dedyki, byłem gm na pl-u dzięki koledze. Gram w pn,wt,śr ok. 8h gdzy jestem chory ok 12h. Trzymam się zasad Gm-a. Organizuje konkursy pvp najlepszy dostaje jakiś itemik np. epik broń lub epik zbroja. Lubię grę metin2. !!Nie zmieniam serwów jak skarpetki!!


ODP.
3+5x4=23

Ostatnio edytowany przez damian (2012-01-16 11:22:42)

Offline

 

#8 2012-01-16 17:51:38

[HA]Klapen

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Składamy podania na GM!

WYGRAŁ Slim  Gratuluje dziękuje pozostałym .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bikerboyzteam.pun.pl www.28dwiescie.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.transportpw.pun.pl